O firmie

Biuro Rachunkowe APIS powstało w 2004 roku w Krakowie.

Założycielką biura jest Agnieszka Bartula (licencja Ministra Finansów nr 5197/2004).

Biuro Rachunkowe APIS specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług księgowo-podatkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń.

Prowadzimy rozliczenia podatkowe, księgowe oraz rozliczenia z ZUS i sprawy pracownicze. Cechuje nas zaangażowanie w sprawy klientów rzetelność, najwyższa jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczaniu projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach POKL, POIG.

Poświadczeniem jakości i profesjonalizmu świadczonych przez nas usług jest ponad 150 firm, które zdecydowało się na współpracę z Biurem Rachunkowym APIS.

Referencje

 • “Nasza firma współpracuje z Biurem Rachunkowym APIS od momentu jego powstania, a wiec od roku 2004. W ciągu całej naszej dotychczasowej współpracy Biuro Rachunkowe APIS dało się poznać jako niezwykle profesjonalny zespól, biegle zorientowany w kwestiach podatkowych oraz skomplikowanych, zwłaszcza w naszym przypadku, zagadnieniach VAT.

  Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe APIS i z pełną odpowiedzialnością możemy je polecić nawet najbardziej wymagającym klientom.”

  Marius Malek
  Prezes Zarzadu Malek International Poland Sp. z o.o
 • “Polecam Państwu współpracę z firmą APIS sp. z o.o. Pani Agnieszka Bartula i pracownicy spółki tworzą bardzo solidny zespół świadczący usługi z najwyższą starannością - rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.”

  Dominika Mróz-Krysta
  Radca Prawny
 • “Z Biurem Rachunkowym APIS współpracujemy od chwili, kiedy rozpoczęło działalność. Biuro świadczy dla naszej firmy nie tylko usługi związane z prowadzeniem księgowości, ale także realizuje część naszych procesów biznesowych - fakturowanie, weryfikacja należności, realizacja płatności, itp. Dotychczasowe lata współpracy potwierdzają rzetelność i wiarygodność firmy APIS.”

  Piotr Piskorz
  Prezes Zarządu Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO Sp. z o.o.
 • “Biuro Rachunkowe APIS prowadzi na rzecz naszej firmy - EkoProjekt sp. z o.o., obsługę księgową i kadrową. Poza typowymi usługami biura rachunkowego, świadczonymi notabene profesjonalnie i bez uchybień, na uwagę zasługuje zwłaszcza fakt życzliwego i indywidualnego podejścia do klienta. Rzeczowo i trafnie udzielane są porady, a także wyczuwalna jest empatia i faktyczne zaangażowanie we współpracę z naszą firmą.”

  Andrzej Piórecki
  Prezes Zarządu EkoProjekt sp. z o.o.

Certyfikaty i Dyplomy